10. 11. 2023

Naše obchodní skupina z MESIT machinery se minulý týden vydala na cestu přes kanál La Manche na největší strojírenský veletrh ve Velké Británii – Advanced Engineering. Tato událost představuje vrchol v oblasti inovací a technologického pokroku v automobilovém, leteckém a kompozitním průmyslu, stejně jako ve zpracování kovů.

V letošním roce zde bylo přes 400 vystavujících a 9 000 návštěvníků. Tento veletrh tak nabídl nejen jedinečnou příležitost prezentace naší společnosti, produktů a služeb, ale také prostor pro osobní setkání a výměnu názorů s průmyslovými lídry. Na veletrhu jsme představili jednotlivé závody divize machinery. Na náš stánek zavítali ředitelé, nákupčí, konzultanti a obchodní reprezentanti z jiných společností, kteří byli příjemně překvapeni širokou nabídkou služeb společnosti MESIT machinery. Během veletrhu proběhla řada setkání, která byla předem dohodnuta, a došlo tak k úspěšnému navázání nových obchodních kontaktů.

Pro naše obchodníky je osobní kontakt zásadní. V digitálním věku stále platí, že jednání tváří v tvář má své nezastupitelné místo, a veletrhy jako Advanced Engineering jsou jedním z nejlepších způsobů, jak navázat a prohloubit tyto vztahy.

Jsme hrdí, že můžeme být součástí technologického pokroku a těšíme se na nová partnerství a příležitosti!