Více než přesné CNC obrábění

Zakázková výroba malých a středně velkých sérií technologicky náročných výrobků z oceli, nerez oceli, slitin hliníku a mědi, plastů, titanu.

MESIT machining
Rozsáhlé zkušenosti a profesionalita provedení

Přesné CNC frézování, soustružení, broušení včetně výroby ozubených kol malých modulů. Moderní automatizované výrobní a kontrolní technologie s přípravou výroby pomocí CAD/CAM aplikací.

Systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Certifikačním orgánem naší společnosti je TÜV SÜD CZ. Kvalita je kontrolována na nejmodernějších 3D měřicích stanicích.

Dokážeme realizovat speciální zadání pro telekomunikace, automobilový průmysl i letectví.

Preferujeme složité a technologicky náročné zakázky.

V našich výrobcích se spojuje tradiční přesnost požadovaná pro výrobu leteckých a měřicích přístrojů s kvalitou a profesionalitou pracovníků firmy.

Spolupráce s námi se vyplatí

Spolupráce s námi se vyplatí

Nabízíme kvalitu nejen v CNC obrábění

Naši technologové a konstruktéři dokážou navrhovat úpravy a postupy, které výrazně optimalizují výrobu požadovaných dílů a součástí.

V rámci zakázek můžeme zajistit také následné operace, od povrchových úprav a tepelného zpracování až po montáž vyrobených dílců a testování sestav.

Novinky

zobrazit vše
16. 5. 2024

Mladí „strojaři“ ze Střední školy Strážnice navštívili MESIT

Exkurze a návštěvy jsou nedílnou a vítanou součástí života MESITu. Tentokrát za námi přijeli studenti oboru Strojírenství ze Střední školy Strážnice.

více…

1. 2. 2024

Nový horizontální soustruh v MESIT machinery

Společnost MESIT machinery rozšiřuje výrobní kapacitu. Pořídila si nové obráběcí centrum s názvem Okuma LB3000 EX II, které nabízí vyšší produktivitu i kvalitu výroby.

více…

7. 12. 2023

Účast na veletrhu Aerospace & Defense Meetings Torino

Náš obchodní tým z MESIT machinery se zúčastnil osmého ročníku veletrhu Aerospace & Defense Meeting Torino. Itálie, jakožto sedmý největší hráč v oblasti leteckého průmyslu na světě a čtvrtý v Evropě, představuje klíčový trh s obratem přesahujícím 13,5 miliardy EUR. I když si na letošní čísla musíme ještě chvíli počkat, v minulém roce tato událost přilákala 625 vystavovatelů a přes 1 600 návštěvníků a bez nadsázky můžeme říct, že každoročně je nezbytným setkáním pro významné hráče v tomto odvětví, a to včetně předních představitelů italských firem ze sektoru letectví a obrany.

více…

Kariéra

zobrazit vše
ostatní pracovní pozice

Technik/ technička BOZP a PO, vhodné i pro absolventy

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu/kolegyni na pozici technik BOZP, PO.

více…

výroba

Provozní elektrikář/elektrikářka

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Provozní elektrikář.

více…