Více než přesné CNC obrábění

Zakázková výroba malých a středně velkých sérií technologicky náročných výrobků z oceli, nerez oceli, slitin hliníku a mědi, plastů, titanu.

MESIT machining
Rozsáhlé zkušenosti a profesionalita provedení

Přesné CNC frézování, soustružení, broušení včetně výroby ozubených kol malých modulů. Moderní automatizované výrobní a kontrolní technologie s přípravou výroby pomocí CAD/CAM aplikací.

Systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Certifikačním orgánem naší společnosti je TÜV SÜD CZ. Kvalita je kontrolována na nejmodernějších 3D měřicích stanicích.

Dokážeme realizovat speciální zadání pro telekomunikace, automobilový průmysl i letectví.

Preferujeme složité a technologicky náročné zakázky.

V našich výrobcích se spojuje tradiční přesnost požadovaná pro výrobu leteckých a měřicích přístrojů s kvalitou a profesionalitou pracovníků firmy.

Spolupráce s námi se vyplatí

Spolupráce s námi se vyplatí

Nabízíme kvalitu nejen v CNC obrábění

Naši technologové a konstruktéři dokážou navrhovat úpravy a postupy, které výrazně optimalizují výrobu požadovaných dílů a součástí.

V rámci zakázek můžeme zajistit také následné operace, od povrchových úprav a tepelného zpracování až po montáž vyrobených dílců a testování sestav.

Novinky

zobrazit vše
28. 5. 2024

Mise do Španělska byla úspěšná!

Za podpory Moravského leteckého klastru a agentury CzechTrade se v polovině května náš tým obchodních zástupců ze společnosti MESIT machinery zúčastnil veletrhu Aerospace & Defense Meetings ve španělské Seville.

více…

16. 5. 2024

Mladí „strojaři“ ze Střední školy Strážnice navštívili MESIT

Exkurze a návštěvy jsou nedílnou a vítanou součástí života MESITu. Tentokrát za námi přijeli studenti oboru Strojírenství ze Střední školy Strážnice.

více…

1. 2. 2024

Nový horizontální soustruh v MESIT machinery

Společnost MESIT machinery rozšiřuje výrobní kapacitu. Pořídila si nové obráběcí centrum s názvem Okuma LB3000 EX II, které nabízí vyšší produktivitu i kvalitu výroby.

více…

Kariéra

zobrazit vše
administrativa a obchod

Výrobní controller

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Výrobní controller.

více…

výroba

Provozní elektrikář/elektrikářka

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Provozní elektrikář.

více…