Více než přesné CNC obrábění

Zakázková výroba malých a středně velkých sérií technologicky náročných výrobků z oceli, nerez oceli, slitin hliníku a mědi, plastů, titanu.

MESIT machining
Rozsáhlé zkušenosti a profesionalita provedení

Přesné CNC frézování, soustružení, broušení včetně výroby ozubených kol malých modulů. Moderní automatizované výrobní a kontrolní technologie s přípravou výroby pomocí CAD/CAM aplikací.

Systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Certifikačním orgánem naší společnosti je TÜV SÜD CZ. Kvalita je kontrolována na nejmodernějších 3D měřicích stanicích.

Dokážeme realizovat speciální zadání pro telekomunikace, automobilový průmysl i letectví.

Preferujeme složité a technologicky náročné zakázky.

V našich výrobcích se spojuje tradiční přesnost požadovaná pro výrobu leteckých a měřicích přístrojů s kvalitou a profesionalitou pracovníků firmy.

Spolupráce s námi se vyplatí

Spolupráce s námi se vyplatí

Nabízíme kvalitu nejen v CNC obrábění

Naši technologové a konstruktéři dokážou navrhovat úpravy a postupy, které výrazně optimalizují výrobu požadovaných dílů a součástí.

V rámci zakázek můžeme zajistit také následné operace, od povrchových úprav a tepelného zpracování až po montáž vyrobených dílců a testování sestav.

Novinky

zobrazit vše
1. 2. 2024

Nový horizontální soustruh v MESIT machinery

Společnost MESIT machinery rozšiřuje výrobní kapacitu. Pořídila si nové obráběcí centrum s názvem Okuma LB3000 EX II, které nabízí vyšší produktivitu i kvalitu výroby.

více…

7. 12. 2023

Účast na veletrhu Aerospace & Defense Meetings Torino

Náš obchodní tým z MESIT machinery se zúčastnil osmého ročníku veletrhu Aerospace & Defense Meeting Torino. Itálie, jakožto sedmý největší hráč v oblasti leteckého průmyslu na světě a čtvrtý v Evropě, představuje klíčový trh s obratem přesahujícím 13,5 miliardy EUR. I když si na letošní čísla musíme ještě chvíli počkat, v minulém roce tato událost přilákala 625 vystavovatelů a přes 1 600 návštěvníků a bez nadsázky můžeme říct, že každoročně je nezbytným setkáním pro významné hráče v tomto odvětví, a to včetně předních představitelů italských firem ze sektoru letectví a obrany.

více…

24. 11. 2023

Aerospace & Defense Meeting Torino 2023

Obchodní tým z MESIT machinery se těší na nadcházející týden, kdy se vydá do Itálie na osmý ročník Aerospace & Defense Meeting Torino. Itálie, jakožto sedmý největší hráč v oblasti leteckého průmyslu na světě a čtvrtý v Evropě, představuje klíčový trh s obratem přesahujícím 13,5 miliardy EUR. Tato prestižní událost, která loni přilákala 625 vystavovatelů a více než 1600 návštěvníků, je nezbytným setkáním pro významné hráče v odvětví, včetně předních představitelů italských firem ze sektoru letectví a obrany.

více…

Kariéra

zobrazit vše
výroba

Frézař/ka / soustružník na klasických strojích

Pro společnost MESIT machinery, a.s., odštěpný závod machining, hledáme kolegu/yni na pozici Frézař/ka / soustružník na klasických strojích.

více…

výroba

Obsluha CNC strojů

Pro společnost MESIT machinery,a.s., hledáme kolegu na pozici Obsluha CNC strojů.

více…

výroba

Seřizovač CNC soustruhů a fréz

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Seřizovač CNC soustruhů a fréz.

více…

výroba

Provozní elektrikář

Pro společnost MESIT machinery, a.s., hledáme kolegu na pozici Provozní elektrikář.

více…