Nový horizontální soustruh v MESIT machinery

1. 2. 2024

Společnost MESIT machinery rozšiřuje výrobní kapacitu. Pořídila si nové obráběcí centrum s názvem Okuma LB3000 EX II, které nabízí vyšší produktivitu i kvalitu výroby.

více…

Účast na veletrhu Aerospace & Defense Meetings Torino

7. 12. 2023

Náš obchodní tým z MESIT machinery se zúčastnil osmého ročníku veletrhu Aerospace & Defense Meeting Torino. Itálie, jakožto sedmý největší hráč v oblasti leteckého průmyslu na světě a čtvrtý v Evropě, představuje klíčový trh s obratem přesahujícím 13,5 miliardy EUR. I když si na letošní čísla musíme ještě chvíli počkat, v minulém roce tato událost přilákala 625 vystavovatelů a přes 1 600 návštěvníků a bez nadsázky můžeme říct, že každoročně je nezbytným setkáním pro významné hráče v tomto odvětví, a to včetně předních představitelů italských firem ze sektoru letectví a obrany.

více…

Aerospace & Defense Meeting Torino 2023

24. 11. 2023

Obchodní tým z MESIT machinery se těší na nadcházející týden, kdy se vydá do Itálie na osmý ročník Aerospace & Defense Meeting Torino. Itálie, jakožto sedmý největší hráč v oblasti leteckého průmyslu na světě a čtvrtý v Evropě, představuje klíčový trh s obratem přesahujícím 13,5 miliardy EUR. Tato prestižní událost, která loni přilákala 625 vystavovatelů a více než 1600 návštěvníků, je nezbytným setkáním pro významné hráče v odvětví, včetně předních představitelů italských firem ze sektoru letectví a obrany.

více…

Zúčastnili jsme se prestižního veletrhu Advanced Engineering ve Velké Británii

10. 11. 2023

Naše obchodní skupina z MESIT machinery se minulý týden vydala na cestu přes kanál La Manche na největší strojírenský veletrh ve Velké Británii – Advanced Engineering. Tato událost představuje vrchol v oblasti inovací a technologického pokroku v automobilovém, leteckém a kompozitním průmyslu, stejně jako ve zpracování kovů.

více…

Instalovali jsme nové obráběcí centrum

20. 7. 2023

S velkou radostí oznamujeme, že jsme úspěšně dokončili instalaci a naše výrobní hala je nyní obohacena o nové obráběcí centrum!

více…

MESIT machining obdržel ocenění v rámci 10 point strategy supplier recognition programme

4. 6. 2019

Máme velkou radost, že naše společnost MESIT machining byla oceněna v rámci 10 POINT STRATEGY SUPPLIER RECOGNITION PROGRAM. MESIT machining byla oceněna za termínovou a kvalitativní spolehlivost dodávek, rozvoj systému managementu kvality, úroveň bezpečnosti práce a minimalizaci dopadu činnosti společnosti na životní prostředí.

více…